_______________________

TEAM

Kto jest kim w Dopaminie?
Przedstawiamy nasz zespół!

paf.jpg
______________

Paweł Piotrowski

Ojciec założyciel, współwłaściciel i head coach. Z jego inicjatywy powstała Dopamina. Odpowiada za kierunek rozwoju klubu oraz jest twórcą wszystkich idei, które nam przyświecają. Poza tym jako główny trener odpowiada za Was pod kątem sportowym. Paweł w latach dziecięcych i nastoletnich miał styczność z niemal każdą dyscypliną sportu. Zanim trafił na CrossFit, najdłużej zajmował się sportami walki i kulturystyką. Ma na koncie dziesiątki ukończonych szkoleń w zawodzie trenera i tysiące przeprowadzonych godzin zajęć grupowych oraz personalnych. Od lat jest czynnym zawodnikiem CrossFit kategorii Elite, należąc do grona najsprawniejszych mężczyzn w Polsce.

mg.jpg
______________

Magdalena Piotrowska

Prawa ręka Pawła. Poza trenowaniem Was zajmuje się także prowadzeniem klubowych mediów społecznościowych i innymi sprawami "od kuchni". Magda w najmłodszych latach trenowała przeróżne dyscypliny - od gier zespołowych, przez bieganie po tenisa stołowego. Pierwszy raz na poważnie zajęła się sportem gdy poznała wspinaczkę, którą porzuciła na rzecz CrossFitu w 2013 roku. Jako trenerka szczególną uwagę poświęca technicznym aspektom wykonywanych ćwiczeń. W 2016 roku ustanowiła Rekord Świata na dystansie maratonu na ergometrze wioślarskim w swojej kategorii.

pio.jpg

Piotr Krupa

Trener. Piotrek jest z nami niemal od początku istnienia klubu. Stanowi nieodłączny element naszego zespołu! Wyróżnia go wytrwałość i cierpliwość - tak w pracy z podopiecznymi jak i we własnym treningu. Ma za sobą kilka lat doświadczenia trenerskiego zarówno prowadząc zajęcia grupowe, jak i personalne. Na jego zajęciach panuje doskonała atmosfera, ale i dyscyplina, co stanowi perfekcyjne połączenie efektywności treningów i dobrej zabawy. Piotrek jest także zawodnikiem CrossFit kategorii Elite.

______________