Szukaj
  • Magda

8 powodów dla których warto trenować CrossFit


CrossFit to system treningowy, który zmienił życie tysięcy ludzi na całym świecie. Zacznij swoją przygodę z tym sportem jeszcze tej wiosny! Dlaczego?


1. Na CrossFicie zrealizujesz swoje cele treningowe

- Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego klubowicza oraz pełnej gamie zajęć uzupełniających, w klubie CrossFit jesteś w stanie osiągnąć swój cel - bez względu na to, czy to zrzucenie wagi, zbudowanie masy mięśniowej czy zaliczenie pierwszego podciągnięcia.


2. CrossFit to "grupowy trening personalny"

- Zajęcia odbywają się w limitowanych grupach, a każdy Twój ruch obserwuje trener, który na bieżąco Cię koryguje i udziela wskazówek. Niejednokrotnie opieka trenerska podczas tych zajęć nie odbiega od treningu personalnego, a płacisz jedynie ułamek tej kwoty!


3. CrossFit jest odpowiedni dla Ciebie bez względu na Twój poziom sportowy

- Każdy trening jest skalowalny. Oznacza to, że trener dobierze wersję workoutu skrojoną dla Ciebie na miarę - idealnie dostosowaną do Twoich możliwości i aspiracji. Nie musisz nic umieć - wszystkiego nauczysz się na miejscu!


4. Trenując CrossFit oszczędzasz czas

- To idealna opcja dla zabieganych, ponieważ trwa tylko jedną godzinę. Zawsze zawiera w sobie rozgrzewkę, naukę techniki, zadanie dnia do wykonania, cooldown oraz stretching i mobility.


5. Na CrossFicie się nie znudzisz

- Treningi proponowane w boxach CrossFit są niezwykle różnorodne. Dzięki temu nie tylko ze zniecierpliwieniem będziesz wyczekiwał kolejnego workoutu i w końcu wytrwasz w postanowieniach. Będziesz także rozwijał się w sposób kompletny, budując tak siłę, jak i kondycję oraz wytrzymałość!


6. Na CrossFicie poznasz nowych przyjaciół

- Trening w grupie to także wspólne emocje i nawiązywanie nowych relacji z kolegami nastawionymi tak jak i Ty na realizację swoich celów. To także dodatkowa motywacja, która pomoże Ci wytrwać w chwilach słabości.


7. Trening CrossFit odstresowuje

- Specyfika tego treningu sprawia, że podczas ćwiczeń zapominasz o codziennych zmartwieniach i odreagowujesz stres. Regularnie podawany zastrzyk endorfin nastraja Cię pozytywnie do życia!


8. Na CrossFicie się rozwijasz

- Na zajęciach pod okiem trenera nieustannie uczysz się nowych rzeczy i wciąż podnosisz swoje umiejętności. Trenujesz - a nie tylko ćwiczysz! To z kolei powoduje wzrost pewności siebie.

612 wyświetlenia0 komentarz

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie