_______________________

MASZ PYTANIA?

Zapoznaj się z tymi zadawanymi najczęściej, lub skontaktuj się z nami!

Czy sobie poradzę?


Oczywiście. Niezależnie od tego, w jakiej jesteś formie, nasi trenerzy specjalnie dla Ciebie dostosują trening w taki sposób, abyś dał radę. Nie musisz nic umieć - wszystkiego nauczymy Cię na miejscu!
Kiedy odbywają się zajęcia dla początkujących?


Możesz przyjść dowolnego dnia, o dowolnej godzinie! Nasza doświadczona kadra zaopiekuje się Tobą, dokładnie wytłumaczy wszystkie ćwiczenia i dopasuje trening do Twoich aktualnych umiejętności.
Ile czasu trwa trening?


Szanujemy Twój czas! Trening CrossFit trwa dokładnie 60 minut i jest zaprogramowany w taki sposób, aby zawsze zawierał w sobie rozgrzewkę, naukę techniki, zadanie dnia do wykonania, cooldown oraz rozciąganie.
Co muszę ze sobą zabrać?


Wygodny strój sportowy i buty na zmianę. Wodę i napoje izotoniczne kupisz na miejscu.
Czy akceptujecie Multisport?


Nie współpracujemy z żadnym systemem kart. Najważniejsze dla nas jest nastawienie na cele naszych klubowiczów i indywidualne podejście oraz jakość prowadzonych zajęć. Dlatego ćwiczymy w limitowanych grupach pod bacznym okiem trenera i stawiamy na regularność. Takie podejście nie może współistnieć z filozofią Multisport. Oczywiście zachęcamy gorąco do skorzystania z naszej oferty Darmowego Tygodnia i przekonania się na własnej skórze, że nasza usługa warta jest znacznie więcej, niż karta sportowa.
Ile kosztują pierwsze zajęcia?


Pierwsze 7 dni w naszym klubie jest za darmo. Kliknij w link "ZACZNIJ TERAZ" na górze strony i zapisz się na swój pierwszy, bezpłatny trening CrossFit.
Czy CrossFit jest dla mnie?


Nie istnieje bardziej wszechstronny i przekrojowy trening, niż CrossFit. Dodatkowo w naszym klubie dostępna jest szeroka gama zajęć dodatkowych (Bodybuilding, Mobility, Gymnastics, Weightlifting). Nasza oferta w połączeniu z indywidualnym podejściem do każego Klubowicza pozwala z całą pewnością odpowiedzieć - tak! Najlepiej sam się przekonaj korzystając z "Darmowego Tygodnia" w naszym klubie i porozmawiaj z trenerem o swoich celach treningowych.
Co muszę umieć, aby przyjść na CrossFit?


Nie musisz mieć żadnej bazy czy też sportowego backgroundu. Wszystkiego nauczymy Cię od postaw na miejscu!
Czy są jakieś zniżki?


Tak. Studenci z ważną legitymacją, do 26 roku życia, mają u nas 60 zł rabatu na członkostwo OPEN. Jeśli nie jesteś studentem a opłacisz członkostwo z góry, również możesz liczyć na zniżki (3 miesiące - rabat 58 zł, 6 miesięcy - rabat 155 zł, 12 miesięcy - rabat 598 zł czyli 2 miesiące trenowania GRATIS).

  • Grey Facebook Icon
  • Grey YouTube Icon
  • Grey Instagram Icon

Copyright © CrossFit Dopamine